T495B225K035ZTE2K0
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495B225K035ZTE2K0
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 10% 35V 1411
Podatkovni listi: T495B225K035ZTE2K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495B225K035ZTE2K0
Številka dela T495B225K035ZTE2K0 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.2UF 10% 35V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4915 pcs Podatkovni list T495B225K035ZTE2K0.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm @ 100kHz natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 2.2µF