T495C686K010ZTE200
pregled izdelka
Številka dela: T495C686K010ZTE200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10% 10V 2312
Podatkovni listi: T495C686K010ZTE200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495C686K010ZTE200
Številka dela T495C686K010ZTE200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 10% 10V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4332 pcs Podatkovni list T495C686K010ZTE200.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T495 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm @ 100kHz natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 68µF