T495D157K010ZTE100
KEMETKEMET
T495D157K010ZTE100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495D157K010ZTE100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
Podatkovni listi: T495D157K010ZTE100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495D157K010ZTE100
Številka dela T495D157K010ZTE100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 150UF 10V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3994 pcs Podatkovni list T495D157K010ZTE100.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 495-1531-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Zmogljivost 150µF