T495D686M016ZTE100
pregled izdelka
Številka dela: T495D686M016ZTE100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68UF 20% 16V 2917
Podatkovni listi: T495D686M016ZTE100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495D686M016ZTE100
Številka dela T495D686M016ZTE100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 20% 16V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4744 pcs Podatkovni list T495D686M016ZTE100.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm @ 100kHz natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 68µF