T495X107K016AH4569
KEMETKEMET
T495X107K016AH4569 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495X107K016AH4569
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Podatkovni listi: T495X107K016AH4569.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T495X107K016AH4569
Številka dela T495X107K016AH4569 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100UF 10% 16V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19252 pcs Podatkovni list T495X107K016AH4569.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric)
Zmogljivost 100µF