T495X108K004ATE090
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495X108K004ATE090
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1000UF 4.0V SMD
Podatkovni listi: T495X108K004ATE090.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T495X108K004ATE090
Številka dela T495X108K004ATE090 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1000UF 4.0V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27738 pcs Podatkovni list T495X108K004ATE090.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T945 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm natančen opis 1000µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 90 mOhm
Zmogljivost 1000µF