T496B106K006ATE3K5
KEMETKEMET
T496B106K006ATE3K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T496B106K006ATE3K5
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1411
Podatkovni listi: T496B106K006ATE3K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T496B106K006ATE3K5
Številka dela T496B106K006ATE3K5 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92139 pcs Podatkovni list T496B106K006ATE3K5.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T496 Ocene COTS
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
Druga imena 399-3911-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
Zmogljivost 10µF