T496X226M025AS
KEMETKEMET
T496X226M025AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T496X226M025AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Podatkovni listi: T496X226M025AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije T496X226M025AS
Številka dela T496X226M025AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 25V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4127 pcs Podatkovni list T496X226M025AS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T496 Ocene COTS
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-1724-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) Zmogljivost 22µF