T499A105K025ATE8K0
KEMETKEMET
T499A105K025ATE8K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T499A105K025ATE8K0
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 25V 10% 1206
Podatkovni listi: T499A105K025ATE8K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T499A105K025ATE8K0
Številka dela T499A105K025ATE8K0 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 25V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282432 pcs Podatkovni list T499A105K025ATE8K0.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T499 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 399-5055-2 delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
Zmogljivost 1µF