T499C156K016ATE1K8
KEMETKEMET
T499C156K016ATE1K8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T499C156K016ATE1K8
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15UF 16V 10% 2312
Podatkovni listi: T499C156K016ATE1K8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T499C156K016ATE1K8
Številka dela T499C156K016ATE1K8 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15UF 16V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70694 pcs Podatkovni list T499C156K016ATE1K8.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T499 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
Druga imena 399-5036-1 delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
Zmogljivost 15µF