T510E687M006ATE012
KEMETKEMET
T510E687M006ATE012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T510E687M006ATE012
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2924
Podatkovni listi: T510E687M006ATE012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T510E687M006ATE012
Številka dela T510E687M006ATE012 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2924 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10463 pcs Podatkovni list T510E687M006ATE012.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T510 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2924 (7360 Metric) Druga imena 399-10319-1
399-10319-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm
natančen opis 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2924 (7360 Metric) 12 mOhm Zmogljivost 680µF