T510X226K035ATE100
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T510X226K035ATE100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Podatkovni listi: T510X226K035ATE100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T510X226K035ATE100
Številka dela T510X226K035ATE100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 10% 35V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16376 pcs Podatkovni list T510X226K035ATE100.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T510 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm @ 100kHz
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 22µF