T520B157M006ATE025
KEMETKEMET
T520B157M006ATE025 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T520B157M006ATE025
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Podatkovni listi: T520B157M006ATE025.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T520B157M006ATE025
Številka dela T520B157M006ATE025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107820 pcs Podatkovni list T520B157M006ATE025.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
Druga imena 399-5753-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm @ 100kHz
natančen opis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 25 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 150µF