T520V227M006ZTE040
KEMETKEMET
T520V227M006ZTE040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T520V227M006ZTE040
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije T520V227M006ZTE040
Številka dela T520V227M006ZTE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4288 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 495-1596-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Koda proizvajalca V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 220µF