T530X108M004ATE006
KEMETKEMET
T530X108M004ATE006 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T530X108M004ATE006
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 1000UF 4V 2917
Podatkovni listi: 1.T530X108M004ATE006.pdf2.T530X108M004ATE006.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T530X108M004ATE006
Številka dela T530X108M004ATE006 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 4V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22339 pcs Podatkovni list 1.T530X108M004ATE006.pdf2.T530X108M004ATE006.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T530 Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-9791-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100kHz
natančen opis 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 1000µF