T540B107M003AH8710
KEMETKEMET
T540B107M003AH8710 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T540B107M003AH8710
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 100UF 3V 1411
Podatkovni listi: T540B107M003AH8710.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T540B107M003AH8710
Številka dela T540B107M003AH8710 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 3V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10669 pcs Podatkovni list T540B107M003AH8710.pdf
Napetost - ocenjena 3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T540 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100kHz
natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T540B107M003BH85107610
T540B107M003BH85107610
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 100UF 3V 1411
Na zalogi: 13195 pcs
Prenesi: T540B107M003BH85107610.pdf
RFQ
T540B107M003AH87107610
T540B107M003AH87107610
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 9257 pcs
Prenesi: T540B107M003AH87107610.pdf
RFQ
T540B107M003AH8710WAFL
T540B107M003AH8710WAFL
Prenesi: T540B107M003AH8710WAFL.pdf
T540B107M003AH86107610
T540B107M003AH86107610
Prenesi: T540B107M003AH86107610.pdf
T540B107M003AH87107280
T540B107M003AH87107280