T540B336M010DH8710WAFL
KEMETKEMET
T540B336M010DH8710WAFL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T540B336M010DH8710WAFL
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 33UF 10V 1411
Podatkovni listi: T540B336M010DH8710WAFL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T540B336M010DH8710WAFL
Številka dela T540B336M010DH8710WAFL Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 33UF 10V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8136 pcs Podatkovni list T540B336M010DH8710WAFL.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T540 Ocene COTS
Pakiranje Tray Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100kHz
natančen opis 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 33µF