T540D226M020CT8605
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T540D226M020CT8605
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TAN POLYMER COTS SMD 22UF 20
Podatkovni listi: T540D226M020CT8605.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T540D226M020CT8605
Številka dela T540D226M020CT8605 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TAN POLYMER COTS SMD 22UF 20 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8033 pcs Podatkovni list T540D226M020CT8605.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T540 Ocene COTS
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm @ 100kHz
natančen opis 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 22µF