T540D227M006BH8505
KEMETKEMET
T540D227M006BH8505 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T540D227M006BH8505
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Podatkovni listi: T540D227M006BH8505.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T540D227M006BH8505
Številka dela T540D227M006BH8505 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9132 pcs Podatkovni list T540D227M006BH8505.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T540 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz
natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 220µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T540D227M006AH86057610
T540D227M006AH86057610
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Na zalogi: 10218 pcs
Prenesi: T540D227M006AH86057610.pdf
RFQ
T540D227M006BH85057610
T540D227M006BH85057610
Proizvajalci: KEMET