T540D477M004AH8610
KEMETKEMET
T540D477M004AH8610 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T540D477M004AH8610
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Podatkovni listi: T540D477M004AH8610.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T540D477M004AH8610
Številka dela T540D477M004AH8610 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9161 pcs Podatkovni list T540D477M004AH8610.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T540 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz
natančen opis 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 470µF
Podobni izdelki
T540D477M004AH86107610
T540D477M004AH86107610
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917