T541X107M030AH6720
KEMETKEMET
T541X107M030AH6720 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T541X107M030AH6720
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP POLY COTS SMD 100F 30V 20%,
Podatkovni listi: T541X107M030AH6720.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T541X107M030AH6720
Številka dela T541X107M030AH6720 Proizvajalec KEMET
Opis CAP POLY COTS SMD 100F 30V 20%, Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS