T541X477M006AH6710
KEMETKEMET
T541X477M006AH6710 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T541X477M006AH6710
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Podatkovni listi: 1.T541X477M006AH6710.pdf2.T541X477M006AH6710.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T541X477M006AH6710
Številka dela T541X477M006AH6710 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6869 pcs Podatkovni list 1.T541X477M006AH6710.pdf2.T541X477M006AH6710.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T541 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-6326-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm @ 100kHz
natančen opis 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 470µF