T541X477M010BT8710
KEMETKEMET
T541X477M010BT8710 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T541X477M010BT8710
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TAN POLYMER COTS SMD 470UF 2
Podatkovni listi: T541X477M010BT8710.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T541X477M010BT8710
Številka dela T541X477M010BT8710 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TAN POLYMER COTS SMD 470UF 2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5677 pcs Podatkovni list T541X477M010BT8710.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T541 Ocene COTS
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 100kHz
natančen opis 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 20 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 470µF