T541X686K0DT8610
KEMETKEMET
T541X686K0DT8610 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T541X686K0DT8610
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TAN POLYMER COTS SMD 68UF 10
Podatkovni listi: T541X686K0DT8610.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T541X686K0DT8610
Številka dela T541X686K0DT8610 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TAN POLYMER COTS SMD 68UF 10 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5536 pcs Podatkovni list T541X686K0DT8610.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T541
Ocene COTS Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti High Reliability