T543B106M025ATE1007280
KEMETKEMET
T543B106M025ATE1007280 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T543B106M025ATE1007280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 10UF 25V 3528
Podatkovni listi: T543B106M025ATE1007280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T543B106M025ATE1007280
Številka dela T543B106M025ATE1007280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 10UF 25V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49544 pcs Podatkovni list T543B106M025ATE1007280.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T543 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm @ 100kHz
natančen opis 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 10µF