T543B107M010ATE1507280
KEMETKEMET
T543B107M010ATE1507280 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T543B107M010ATE1507280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Podatkovni listi: T543B107M010ATE1507280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T543B107M010ATE1507280
Številka dela T543B107M010ATE1507280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 10V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28786 pcs Podatkovni list T543B107M010ATE1507280.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T543 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100kHz
natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T543B107M010ATS1507280
T543B107M010ATS1507280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 100UF 10V 3528
Na zalogi: 25118 pcs
Prenesi: T543B107M010ATS1507280.pdf
RFQ
T543B107M010ATE150
T543B107M010ATE150
Proizvajalci: KEMET