T543D106K050ATW090
KEMETKEMET
T543D106K050ATW090 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T543D106K050ATW090
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Podatkovni listi: T543D106K050ATW090.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T543D106K050ATW090
Številka dela T543D106K050ATW090 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 10UF 50V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15360 pcs Podatkovni list T543D106K050ATW090.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-12231-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm @ 100kHz
natančen opis 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 90 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 10µF