T543D685K063AHW075
KEMETKEMET
T543D685K063AHW075 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T543D685K063AHW075
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Podatkovni listi: T543D685K063AHW075.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T543D685K063AHW075
Številka dela T543D685K063AHW075 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10691 pcs Podatkovni list T543D685K063AHW075.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 mOhm @ 100kHz
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T543D685K063AHE075
T543D685K063AHE075
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Na zalogi: 16096 pcs
Prenesi: T543D685K063AHE075.pdf
RFQ
T543D685K063AHW0757280
T543D685K063AHW0757280
Proizvajalci: KEMET