T543V685M050AHE065
KEMETKEMET
T543V685M050AHE065 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T543V685M050AHE065
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343
Podatkovni listi: T543V685M050AHE065.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T543V685M050AHE065
Številka dela T543V685M050AHE065 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47022 pcs Podatkovni list T543V685M050AHE065.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T543 Ocene COTS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti High Reliability ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 mOhm @ 100kHz
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 6.8µF