T550B107K040AT4251
KEMETKEMET
T550B107K040AT4251 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T550B107K040AT4251
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL
Podatkovni listi: T550B107K040AT4251.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T550B107K040AT4251
Številka dela T550B107K040AT4251 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1775 pcs Podatkovni list T550B107K040AT4251.pdf
Napetost - ocenjena 40V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm natančen opis 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 150 mOhm
Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T550B107K050AT4251
T550B107K050AT4251
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Na zalogi: 1600 pcs
Prenesi: T550B107K050AT4251.pdf
RFQ
T550B107K040AT
T550B107K040AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL