T550B147K006AT4251
KEMETKEMET
T550B147K006AT4251 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T550B147K006AT4251
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 140UF 6V AXIAL
Podatkovni listi: T550B147K006AT4251.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T550B147K006AT4251
Številka dela T550B147K006AT4251 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 140UF 6V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1915 pcs Podatkovni list T550B147K006AT4251.pdf
Napetost - ocenjena 6V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 140µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V Axial Zmogljivost 140µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T550B147M006AH4250
T550B147M006AH4250
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 140UF 6V AXIAL
Na zalogi: 2698 pcs
Prenesi: T550B147M006AH4250.pdf
RFQ
T550B147K006AT
T550B147K006AT
Proizvajalci: KEMET