T550B256M100AH4251
KEMETKEMET
T550B256M100AH4251 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T550B256M100AH4251
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Podatkovni listi: T550B256M100AH4251.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T550B256M100AH4251
Številka dela T550B256M100AH4251 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3150 pcs Podatkovni list T550B256M100AH4251.pdf
Napetost - ocenjena 100V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serija T550 Ocene -
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 190 mOhm
natančen opis 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm Zmogljivost 25µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T550B256M050AT4251
T550B256M050AT4251
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL
Na zalogi: 1750 pcs
Prenesi: T550B256M050AT4251.pdf
RFQ
T550B256M100AH
T550B256M100AH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Na zalogi: 3143 pcs
Prenesi: T550B256M100AH.pdf
RFQ
T550B256M100AH42510100
T550B256M100AH42510100