T550B756K075AT4250
KEMETKEMET
T550B756K075AT4250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T550B756K075AT4250
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Podatkovni listi: T550B756K075AT4250.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T550B756K075AT4250
Številka dela T550B756K075AT4250 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2028 pcs Podatkovni list T550B756K075AT4250.pdf
Napetost - ocenjena 75V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Serija T550 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 110 mOhm
natančen opis 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm Zmogljivost 75µF