T550B756M075AH4252
KEMETKEMET
T550B756M075AH4252 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T550B756M075AH4252
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Podatkovni listi: T550B756M075AH4252.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T550B756M075AH4252
Številka dela T550B756M075AH4252 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2470 pcs Podatkovni list T550B756M075AH4252.pdf
Napetost - ocenjena 75V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serija T550 Ocene -
Pakiranje Tray Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 110 mOhm
natančen opis 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm Zmogljivost 75µF