UB2-12SNUN-L
KEMETKEMET
UB2-12SNUN-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB2-12SNUN-L
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Podatkovni listi: UB2-12SNUN-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB2-12SNUN-L
Številka dela UB2-12SNUN-L Proizvajalec KEMET
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78099 pcs Podatkovni list UB2-12SNUN-L.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija UB2 Čas izdaje 1ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 2ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver Alloy, Gold Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Latching, Single Coil Odpornost na kolut 1.44 kOhms
Moč tuljave 100 mW Tok tekočine 8.3mA