VK104MK151R095P050
KEMETKEMET
VK104MK151R095P050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VK104MK151R095P050
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka VARISTOR 100NF 100A 125VDC
Podatkovni listi: VK104MK151R095P050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VK104MK151R095P050
Številka dela VK104MK151R095P050 Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 100NF 100A 125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137124 pcs Podatkovni list VK104MK151R095P050.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 120V
Napetost Varistorja (Max) 180V Serija Automotive, AEC-Q200, VK
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Največje DC voltaže 125V
Največji AC volt 95V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.5J natančen opis 150V 150A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Tok - napetost 150A