Z0201C601ASMST
KEMETKEMET
Z0201C601ASMST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z0201C601ASMST
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Podatkovni listi: 1.Z0201C601ASMST.pdf2.Z0201C601ASMST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z0201C601ASMST
Številka dela Z0201C601ASMST Proizvajalec KEMET
Opis FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1139789 pcs Podatkovni list 1.Z0201C601ASMST.pdf2.Z0201C601ASMST.pdf
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija Z-SMS
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 399-9601-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 600 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 1.2 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 150mA