Z0402C601ASMST
KEMETKEMET
Z0402C601ASMST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z0402C601ASMST
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Podatkovni listi: Z0402C601ASMST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z0402C601ASMST
Številka dela Z0402C601ASMST Proizvajalec KEMET
Opis FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2445277 pcs Podatkovni list Z0402C601ASMST.pdf
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija Z-SMS
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-17793-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 600 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 580 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 300mA