Z0805C252DSMST
KEMETKEMET
Z0805C252DSMST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z0805C252DSMST
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN
Podatkovni listi: Z0805C252DSMST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z0805C252DSMST
Številka dela Z0805C252DSMST Proizvajalec KEMET
Opis FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1539632 pcs Podatkovni list Z0805C252DSMST.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Z-SMS
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 399-9618-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 2.5 kOhms @ 100MHz Višina (maks.) 0.041" (1.05mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 750 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA