OEDA-75-2-5
Kilo InternationalKilo International
OEDA-75-2-5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OEDA-75-2-5
Proizvajalec / znamka: Kilo International
Opis izdelka KNOB KNURLED 0.250" METAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OEDA-75-2-5
Številka dela OEDA-75-2-5 Proizvajalec Kilo International
Opis KNOB KNURLED 0.250" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26165 pcs Podatkovni list
Tip Knurled, Diamond Style Cylindrical
Velikost gredi 0.250" (6.35mm) Serija OED
Druga imena 226-1138
OEDA7525
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Kazalnik Arrow on Top
Višina 0.625" (15.88mm) Lastnosti 6-32 Set Screw
Premer 0.750" (19.05mm) Barva Black Gloss