OEDL-75-1-6
Kilo InternationalKilo International
OEDL-75-1-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OEDL-75-1-6
Proizvajalec / znamka: Kilo International
Opis izdelka KNOB KNURLED 0.125" METAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OEDL-75-1-6
Številka dela OEDL-75-1-6 Proizvajalec Kilo International
Opis KNOB KNURLED 0.125" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14187 pcs Podatkovni list
Tip Knurled, Diamond Style Cylindrical
Velikost gredi 0.125" (3.18mm) Serija OED
Druga imena 226-2098 Material Metal
Kazalnik Line on Top Višina 0.625" (15.88mm)
Lastnosti 6-32 Set Screw Premer 0.750" (19.05mm)