OEJL-75-2-6
Kilo InternationalKilo International
OEJL-75-2-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OEJL-75-2-6
Proizvajalec / znamka: Kilo International
Opis izdelka KNOB KNURLED 0.125" METAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OEJL-75-2-6
Številka dela OEJL-75-2-6 Proizvajalec Kilo International
Opis KNOB KNURLED 0.125" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24806 pcs Podatkovni list
Tip Knurled, Diamond Style Cylindrical
Velikost gredi 0.125" (3.18mm) Serija OEJ
Druga imena 226-1086
OEJL7526
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Kazalnik Line on Top
Višina 0.625" (15.88mm) Lastnosti 6-32 Set Screw
Premer 0.750" (19.05mm) Barva Black Gloss