ACSA56-41CGKWA-F01
KingbrightKingbright
ACSA56-41CGKWA-F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACSA56-41CGKWA-F01
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 0.56" SGL 574NM GRN SMD
Podatkovni listi: ACSA56-41CGKWA-F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACSA56-41CGKWA-F01
Številka dela ACSA56-41CGKWA-F01 Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 0.56" SGL 574NM GRN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61436 pcs Podatkovni list ACSA56-41CGKWA-F01.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena 754-1033-2
ACSA5641CGKWAF01
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 25mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2.1V 20mA 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode