ACSA56-41ZGWA-F01
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACSA56-41ZGWA-F01
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD
Podatkovni listi: ACSA56-41ZGWA-F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACSA56-41ZGWA-F01
Številka dela ACSA56-41ZGWA-F01 Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40301 pcs Podatkovni list ACSA56-41ZGWA-F01.pdf
Valovna dolžina - vrh 515nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V
Velikost / dimenzija 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 102.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 160mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 3.3V 10mA, 20mA 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead Tok - preskus 10mA, 20mA