ACSC56-41SURKWA-F01
KingbrightKingbright
ACSC56-41SURKWA-F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACSC56-41SURKWA-F01
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 0.56" SGL 650NM RED SMD
Podatkovni listi: ACSC56-41SURKWA-F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACSC56-41SURKWA-F01
Številka dela ACSC56-41SURKWA-F01 Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 0.56" SGL 650NM RED SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60730 pcs Podatkovni list ACSC56-41SURKWA-F01.pdf
Valovna dolžina - vrh 650nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.95V
Velikost / dimenzija 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena 754-1050-2
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 44mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Cathode