APFA2507LQBDSEEZGKC
KingbrightKingbright
APFA2507LQBDSEEZGKC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APFA2507LQBDSEEZGKC
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED RGB CLEAR 4SMD R/A
Podatkovni listi: APFA2507LQBDSEEZGKC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APFA2507LQBDSEEZGKC
Številka dela APFA2507LQBDSEEZGKC Proizvajalec Kingbright
Opis LED RGB CLEAR 4SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180220 pcs Podatkovni list APFA2507LQBDSEEZGKC.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.8V Red, 2.7V Green, 2.7V Blue Kotni kot 110° Red, 130° Green, 140° Blue
Paket naprave za dobavitelja 4-SMD Velikost / dimenzija 2.50mm L x 1.00mm W
Serija HELI Colour Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena 754-1970-2
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 10mcd Red, 60mcd Green, 10md Blue Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 2.10mm x 0.70mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.85mm Lastnosti -
natančen opis Red, Green, Blue (RGB) 621nm Red, 525nm Green, 465nm Blue LED Indication - Discrete 1.8V Red, 2.7V Green, 2.7V Blue 4-SMD, No Lead Tok - preskus 2mA Red, 2mA Green, 2mA Blue