APG1608SURKC/T
KingbrightKingbright
APG1608SURKC/T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APG1608SURKC/T
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED RED CLEAR CHIP SMD
Podatkovni listi: APG1608SURKC/T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APG1608SURKC/T
Številka dela APG1608SURKC/T Proizvajalec Kingbright
Opis LED RED CLEAR CHIP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1126979 pcs Podatkovni list APG1608SURKC/T.pdf
Valovna dolžina - vrh 645nm Valovna dolžina - prevladujoča 630nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-1359-2
APG1608SURKCT
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 110mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.28mm Lastnosti -
natančen opis Red 630nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA