APGA1602SYC/KA
KingbrightKingbright
APGA1602SYC/KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APGA1602SYC/KA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Podatkovni listi: APGA1602SYC/KA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APGA1602SYC/KA
Številka dela APGA1602SYC/KA Proizvajalec Kingbright
Opis LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 758461 pcs Podatkovni list APGA1602SYC/KA.pdf
Valovna dolžina - vrh 591nm Valovna dolžina - prevladujoča 589nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.05V Kotni kot 160°, 120°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.90mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-1817-2
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 75mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.90mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.30mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA