APHB1608ZGKSURKC
KingbrightKingbright
APHB1608ZGKSURKC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APHB1608ZGKSURKC
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED GREEN/RED CLEAR 4SMD
Podatkovni listi: APHB1608ZGKSURKC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APHB1608ZGKSURKC
Številka dela APHB1608ZGKSURKC Proizvajalec Kingbright
Opis LED GREEN/RED CLEAR 4SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 264570 pcs Podatkovni list APHB1608ZGKSURKC.pdf
Valovna dolžina - vrh 515nm Green, 645nm Red Valovna dolžina - prevladujoča 525nm Green, 630nm Red
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V Green, 1.95V Red Kotni kot 130°
Paket naprave za dobavitelja 4-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-2115-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 350mcd Green, 250mcd Red Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.65mm Lastnosti -
natančen opis Green, Red 525nm Green, 630nm Red LED Indication - Discrete 3.3V Green, 1.95V Red 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA Green, 20mA Red