APHF1608LSEEQBDZGKC
KingbrightKingbright
APHF1608LSEEQBDZGKC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APHF1608LSEEQBDZGKC
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED RGB CLEAR 4SMD
Podatkovni listi: APHF1608LSEEQBDZGKC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APHF1608LSEEQBDZGKC
Številka dela APHF1608LSEEQBDZGKC Proizvajalec Kingbright
Opis LED RGB CLEAR 4SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211001 pcs Podatkovni list APHF1608LSEEQBDZGKC.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.8V Red, 2.65V Green, 2.65V Blue Kotni kot 140°
Paket naprave za dobavitelja 4-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija HELI Colour Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena 754-2143-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 15mcd Red, 70mcd Green, 10mcd Blue Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.60mm Lastnosti -
natančen opis Red, Green, Blue (RGB) 621nm Red, 525nm Green, 465nm Blue LED Indication - Discrete 1.8V Red, 2.65V Green, 2.65V Blue 4-SMD, No Lead Tok - preskus 2mA Red, 2mA Green, 2mA Blue